O nás

Společnost Diahelp s.r.o – Interní a diabetologická ambulance, poskytuje kvalitní péči o pacienty v širokém rozsahu léčebného spektra.

Léčí se u nás jak pacienti s onemocněním diabetes mellitus ,,cukrovka” a zároveň pečujeme i o nastávající maminky s těhotenskou cukrovkou.

Léčbu poskytujeme i pacientům s interními nemocemi.

Naším cílem je poskytovat pacientům komplexní péči.

V naší ordinaci se o Vás postarají:

MUDr. Juraj DivinecMUDr.Juraj Divinec, lékař se specializací v oborech Diabetologie a Vnitřního lékařství. Svoji praxi  zahájil v 1996 v nemocnici Sv. Lukáše Košice a dále v těchto zařízeních: Krajská nemocnice Pardubice a.s., Chrudimská nemocnice  a.s.

Neustále sledujeme vývoj nových léčebných preparátů a postupů. Tyto znalosti poté využíváme k nastavení nejúčinnější léčby každého pacienta.

V roce 2012 jsme ordinaci vybavili novým moderním přístrojovým vybavením. Zajišťujeme odběry krve přímo v ambulanci a  na partnerských odběrových místech v různých lokalitách Pardubic. K diagnostice využíváme další specializovaná pracoviště.

Nabízíme možnost tzv. edukačních dnů, na kterých pacienty učíme, jak žít s cukrovkou. Na těchto dnech vítáme i rodinné příslušníky pacientů. Začínáme s projektem skupinových edukačních kurzů. Specializujeme se i na obézní pacienty s rozvojem metabolického syndromu a úpravu jejich stravovacích zvyklostí a pohybové aktivity.

Poskytujeme předoperační vyšetření i u pacientů, kteří mají vyšší riziko anestezie. Dále EKG  vyšetření s okamžitým vyhodnocením bez objednání v kterýkoliv den.

Všechny naše prostory jsou klimatizovány.